KONST / Litografier / Färglitografi 14332150
nr 1433 2150
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad HC 9/30. Färglitografi, bildmått: 32x26, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:36:50
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
22 nov